Оплата та доставка - Прикраси із натурального каміння, біжутерія

Тел: +380932986579, +380958657328
e-mail: loim40587@gmail.com
Перейти до контакту
Можливі способи доставки
«Самовивіз»

Ви можете отримати замовлення особисто, після узгодження обраних товарів та способу  оплати наші менеджери погодять з Вами де і коли Ви зможете отримати Ваше замовлення.
«Нова пошта»

Ви можете отримати замовлення в будь яку точку України. В середньому термін доставки складає 1-3 дні, після узгодження обраних товарів та способу  оплати наші менеджери погодять з Вами дату відправлення. Після відправлення замовлення та по прибутті замовлення в відділення Вам буде надіслано повідомлення з вказаним номером накладної.
«Укрпошта»

Ви можете отримати замовлення в будь яку точку України, де є відділення Укрпошти. В середньому термін доставки складає 2-4 дні, після узгодження обраних товарів та способу  оплати наші менеджери погодять з Вами дату відправлення. Після відправлення замовлення та отримання повідомлення з номером ТТН (за смс або email) Ви можете відстежувати статус доставки замовлення на сайті кур'єрскої служби «Укрпошта»
«Відправлення за кордон»

Ви можете отримати замовлення в будь яку точку Світу. Після узгодження обраних товарів та способу  оплати наші менеджери погодять з Вами дату відправлення. Спосіб і термін доставки у кожному випадку оговорюється окремо.
Можливі способи оплати
Оплата готівкою при отриманні

Ви можете розрахуватися готівкою при умові особистого отримання замовлення при самовивозі.
Переказ коштів на картку

Якщо під час оформлення замовлення на нашому сайті Ви оберете даний спосіб оплати, наш менеджер повідомить Вам реквізити карти для зарахування оплати, після погодження замовлення та часу і способу відправки.
Накладений платіж

Можлива оплата накладеним платежем у відділенні Нової пошти після отримання товаруа (до вартості замовлення включається комісія за переказ коштів, згідно тарифів оператора доставки).
Copyright 2020 Marinatvore
Назад до змісту