Про мене - Прикраси із натурального каміння, біжутерія

Тел: +380932986579, +380958657328
e-mail: loim40587@gmail.com
Перейти до контакту
Вітаю вас на моєму сайті! Мене звати Марина, вже декілька років свого життя присвячую творчості – виготовленню прикрас для жінок та дітей.
Перша прикраса  зроблена для себе особисто, схотілося  кольє під вишиванку, щось особливе і не таке, як в усіх. Потім  з нагоди свята зробила подарунок мамі, потім подрузі, а згодом  поступило перше замовлення і так вже 4-ий рік.
Всі свої роботи роблю з особливим натхненням, настроєм, обов’язково у доброму гуморі і не вмію працювати під гаслом «треба». Коли виникає натхнення можу творити годинами, часто ночами. Кожна прикраса отримує від мене добрі побажання радувати свою власницю, приносити їй удачу і здійснення мрій. У кожну прикрасу вкладаю частинку себе, тому люблю їх усі без виключення!
Я – Тілець, графічний знак якого використала для свого власного логотипу. Перлові намистини говорять про те, що полюбляю класику, вважаю перли універсальною окрасою будь-якого вбрання та присвячую їм особливу увагу у своїх роботах.  Напис «Marinatvore Handmade» перекладається дослівно і влучно у моєму випадку  – Марина творе, я б сказала, що інколи витворяє)))
Для створення прикрас переважно використовую натуральне каміння, а також  штучні намистини (скло, акрил, імітація перлів), різноманітну біжутерну фурнітуру, ювелірну біжутерію (родій, посрібнення, медичні сплави), текстиль (тканини, стрічки, мереживо, фетр), кристали скляні та оригінальні Svarovski, шкіряні шнури тощо.
-        Пропоную готові авторські прикраси;
-        Виконую прикраси на замовлення;
-        Ремонтую та реставрую ваші  особисті прикраси;
-        Працюю з вашими матеріалами (переробка, наприклад, намиста на сережки і браслет тощо).
На сайті виставляю ті прикраси, що  в наявності і для прикладу: виконані на замовлення або продані роботи, щоб ви мали уявлення про можливості майстра і варіанти замовлення. Прошу завжди уточнювати наявність прикрас під час оформлення замовлення.
Важливо! Ідентичний повтор виконання замовлення неможливий так, як ручна робота не може бути ідентично відтворена.
Термін виконання прикрас  - 2-14 днів. У рідких випадках до 20-ти днів, в залежності від складнощів виконання прикраси.
Після виконання замовлення вам будуть надіслані фото прикрас для оцінки, підтвердження замовлення  та обумовлення всіх деталей оплати і доставки.
Прикраси не підлягають поверненню або обміну.
Можливий варіант прокату об’ємних кольє за умови 100% передплати, повна доставка за ваш рахунок, поденна оплата – 15-20% від повної вартості прикраси. У разі пошкодження прикраси орендарю повертається від 50 % до 10% від суми повернення (залежить від степені пошкодження).
Бажаю приємної подорожі до світу прикрас Marinatvore Handmade! Будьте красивими та індивідуальними, сміливіше презентуйте і виражайте себе оточуючим!
З повагою, Ваш творчий ентузіаст.
Copyright 2020 Marinatvore
Назад до змісту