Сережки - Прикраси із натурального каміння, біжутерія

Тел: +380932986579, +380958657328
e-mail: loim40587@gmail.com
Перейти до контакту
Той, хто придумав сережки - Бог в очах жінок)
Дійсно, дуже вдала прикраса! Хтось обирає сережки до кольору очей, хтось прагне підкреслити вбрання, хтось виражає за допомогою них свій настрій, стиль.
У своїй творчості я приділяю значну роль сережкам, адже сама дуже полюбляю їх носити і щодня підбираю нові до настрою або стилю.
Деталі до сережок використою якісні, застібки посрібнені, нікелеві (гіпоалергенні). Якщо маєте свої деталі із пошкоджених сережок, можу реставрувати, переробити.
Натуральне каміння або природні матеріали - друзі любителів сережок, адже вони можуть бути самих цікавих форм, усіх кольорів та дуже особливого дизайну!

Шовкові сережки-кісточки вже не перший рік є хітом серед красунь зі смаком. Пропоную обрати для себе декілька пар сережок до вечірньої та коктельної сукні. Хоча, до джинсів і футболки вони так само личать, як до яскравого купальника)
Абсолютно різноманітні кольори та  оригінальний дизайн!

Тут ви можете знайти сережки із шовковими, мереживними деталями. Також пропоную бюджетну, але дуже красиву та оригінальну біжутерію із скляних, акрилових, дерев'яних намистин.

Copyright 2020 Marinatvore
Назад до змісту